پربیننده ترین مطالب

خرید بازی فکری و آموزشی

بازی فکری و آموزشی مفیدترین بازی و مشغولیت برای کودکان است که باعث اضافه قدرت خرد و تفکر آن ها می شود. خرید بازی فکری از فروشگاه اینترنتی پیویو

را می توان جزو  های مفیدی به شمار آورد. که لذت بخش ترین برنامه های رشد و تقویت قوای ذهنی را در بر می گیرند. امروزه موضوع تولید مختلف تبدیل به یکی از دغدغه های مهم شرکت های برگ بازی سازی شده است. و آن ها از ایده های قدیمی و سنتی مانندوگرفته. تا ایده های نو مانندها و چینه های متنوع را در برنامه تولید خود قرار داده اند.

در واقع نوعی بازی سازی از واقعیت هایی است که هر روز با آن مواجه می شویم. منتها با آسیب های کمتر و در قالب پیامدهای مگر حقیقی از تجربه شکست یا موفقیت می توانیم با آن ها برخورد کنیم. بر همین اساس است که روانشناسان را به‌قصد کودکان دانسته اند. و بر انجام آن در حین تعلیمات اصرارورزی کرده اند.

آنباکس و تجربه بازی فکری

بازی فکری ماینکرفت | بازی فکری -- سال 1400

تفاوت تصاویر، یکی دیگر از بازی‌های فکری عالی برای بچه‌هاست که در آن کودک باید تفاوت را در دو تصویر داده شده پیدا کند. شما ممکن است این نوع پازل‌ها را حل کرده باشید. آن‌ها را می‌توان به راحتی در روزنامه‌ها یا مجلات کودکان نمودار کرد. تحقیقات نشان می‌دهد که شناسایی اشیا، تجزیه و تحلیل روابط بین تصاویر، به خاطر سپردن یکی برای یافتن توفیر در دیگری و برجسته کردن تفاوت‌ها، مغز کودک را به احسان مرور می‌دهد و موجب تحریک ذهنی او می‌شود.

بازی فکری کودک یکی از چالش برانگیزترین قسمت‌های اسباب بازی است. بازی‌های فکری زیادی برای کودکان وجود دارد که می‌توانید آن را برای سلیل خود اری کنید. با این حال، برخی از این بازی‌ها ممکن است تکراری شوند و پس از مدتی حل کردن آن‌ها برای کودک راحت شود. وقتی این اتفاق می‌افتد، مطمئن شوید که بازی فکری دیگری به‌خاطر فرزندتان می‌کنید و ذهن او را به‌جهت چالش‌های جدیدی آماده می‌کنید.

دانلود بازی فکری چوپان | بازی فکری 3 سال به بالا  -- سال 1400

و مشکلات را در درازا مسیر بازی حل کنند.

هر چه بازی چالشی تر و مشغول کننده تر باشد ، کودک مشتاق

هنگامی که کودکان گرفتار به بازی هستند ، اغلب باید با چالش روبرو شوند

و مشکلات را در طول مسیر بازی حل کنند.

هر چه بازی چالشی تر و سرگرم کننده تر باشد ، کودک مشتاق به یافتن

یکی از بازی های ساده ای که برای این سنین پیشنهاد می شود

و می تواند درمورد داستان بگوید ،در این بازی تخیل کودک رشد می کند.

در این بازی شما باید به کودکتان الفبایی را اعلام دهید

توجه کنید که باید در این بازی، مفاهیم کلماتی که کودکتان نمی‌داند را برایش توضیح دهید.

این کار به آغاز یک بازی فکری برای کودکان ۴ ساله می تواند به حساب آید

کودک در سنین چهار تا پنج سالگی زمانی که با  بازی می کند

بازی های ساختنی به عنوان یک بازی فکری برای کودکان ۴ ساله  به کودک کمک می‌کند